O nás

 

Eventing Team je občanské sdružení založené za účelem provozování jezdeckého sportu, především všestrannosti. Vzhledem k tomu, že dobrý výkon na závodech může podat pouze spokojený a zdravý kůň, je pro nás welfare koní vždy na prvním místě.

 

Areál

 

Naše stáj se nachází nedaleko Prahy v obci Líšnice. K dispozici máme dřevěnou stáj s kapacitou 10 boxů, zděnou stáj se šesti vnitřními boxy a tři venkovní boxy. Pro jezdce jsou připraveny tři sedlovny a šatna. Ke stáji patří přes 5ha přilehlých pastvin a lesa. K pracovním účelům náš areál poskytuje zastřešenou kruhovku o průměru 18m a osvětlenou jízdárnu o rozloze 25mx45m s povrchem z geotextilie.

 

MVDr. Miroslav Trunda


pochází z Olomoucka. Jezdectví se věnuje od devíti let, závodně se začal prezentovat v roce 2000, kdy zahájil první ročník SZeŠ Lanškroun, kde také odmaturoval v oboru chov koní a jezdectví . V rámci praxe na SŠ se věnoval podkování koní . V roce 2010 úspěšně zakončil studium na Fakultě veterinárního lékařství na VFU v Brně. Během studií na VŠ se zabýval výcvikem mladých a problémových koní a tréninkem jezdců. Nyní spolupracuje s Českou genetickou bankou v Praze, kde pracuje na výzkumu kmenových buněk, které využívá ve své veterinární hipiatrické praxi. V současné době vlastní tři koně. Reprezentoval na mezinárodních závodech v Rakousku, Německu, Polsku a Francii.

Adéla Svobodová


se narodila v Praze. Jezdeckému sportu se věnuje od svých šesti let, od dvanácti let jezdí závodně. Od roku 2003 se věnuje všestrannosti. Dvakrát se stala mladým jezdem roku a mistryní ČR mladých jezdců a to v letech 2007 a 2008. V roce 2008 dokončila Mistrovství Evropy mladých jezdců v Kreuthu a získala Stříbrný výkonnostní odznak. Od roku 2009 vlastní cvičitelskou licenci. Má za sebou starty na mezinárodní úrovni z Německa, Rakouska, Polska a Francie. V roce 2013 získala titul BSc. na University of New York in Prague a Empire State College, a v roce 2015 titul Ing. na Vysoké škole finanční a správní. Na ježdění má celkem 5 koní a aktivně se věnuje přípravě jezdců.

 


Yvetta Svobodová


je z Prahy, kde vystudovala Gymnázium Na Zatlance. Jezdecké začátky absolvovala s klisnou Torou. Na Středním odborném učilišti zemědělském v Praze- Velké Chuchli absolvovala v letech 1996/97 rekvalifikační kurz trenér dostihových a sportovních koní. Od roku 1998 je držitelkou cvičitelského průkazu. V roce 1999 se zúčastnila mezinárodního školení pro cvičitele a trenéry v rámci programu „Leonardo da Vinci“. Je také držitelkou oprávnění pro přepravu zvířat a to jak v tuzemsku, tak v zahraničí.


Barbora Sosnovcová


se narodila v Praze. Vystudovala Střední odbornou školu propagační výtvarník. Jezdeckému sportu se věnuje od svých 11 let. Od roku 2008 se věnuje všestrannosti. Dříve se na závodech objevovala v sedle zkušeného Egona, kterého pro ní připravoval přítel Martin Sokol. Nyní ji na českých i zahraničních kolbištích vídáme s valachem Vendou.